Usługi doradcze

USŁUGI DORADCZE

page2_pic1

Prowadzimy aktywną działalność doradczą.
Główne kierunki tych działań, to:

  • doradztwo w zakresie rachunkowości
  • doradztwo ekonomiczne
  • reprezentacja przed organami skarbowymi

Doradztwo w zakresie rachunkowości obejmuje przede wszystkim audyt wewnętrzny na zlecenie oraz podstawowe szkolenie pracowników.
W ramach tych działań sprawdzamy dokumentację księgową pod względem formalnym oraz podstawowej zgodności z obowiązującymi przepisami. Czynności te mogą obejmować wybrane okresy działalności i są realizowane samodzielnie lub z udziałem osób prowadzących rachunkowość w przedsiębiorstwie.
Prowadzimy obsługę małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie doradztwa ekonomicznego. Doradzamy jak założyć firmę, jak wybrać formę opodatkowania, doradzamy właścicielom i zarządom przedsiębiorstw w sprawach bieżących, opracowujemy materiały, analizy i pisma, a także uczestniczymy w negocjacjach lub występujemy w imieniu Klienta na zewnątrz.
Mamy bogatą praktykę w reprezentowaniu Klientów (naszych i zewnętrznych) przed organami skarbowymi w ramach postępowań kontrolnych (Urząd Skarbowy) i odwoławczych (Izba Skarbowa), a także przygotowywaniu dokumentacji na potrzeby postępowania przed Sądem Administracyjnym. Jako pełnomocnik strony występujemy na każdym etapie postępowania.

Nasza Oferta

1

USŁUGI RACHUNKOWE
Świadczymy usługi rachunkowe dla małych i średnich przedsiębiorstw. Nasza kompleksowa oferta jest przygotowana z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach.

2

USŁUGI DORADCZE
Prowadzimy aktywną działalność doradczą. Doradztwo w zakresie rachunkowości obejmuje przede wszystkim audyt wewnętrzny na zlecenie oraz podstawowe szkolenie pracowników.

3

POZOSTAŁA OFERTA
Stale współpracujemy z bankami i innymi instytucjami finansowymi. Na bieżąco śledzimy możliwości pozyskiwania różnych form finansowania dla przedsiębiorstw, wymogi bankowe, a także firm leasingowych i faktoringowych.