O FIRMIE

Kilka słów o naszej firmie

page2_pic1Lista naszych stałych Klientów obejmuje ponad sto różnego rodzaju przedsiębiorstw. Są to firmy jednoosobowe oraz spółki prawa cywilnego i handlowego o bardzo zróżnicowanej skali i zakresie działalności. Obsługujemy kancelarie adwokackie, notarialne i prawne, firmy świadczące usługi programistyczne, biura obrotu nieruchomości, firmy deweloperskie, prywatne praktyki lekarskie, firmy szkoleniowe i projektowe, świadczące różne usługi (np. szkółki tańca, czy nauki gry w tenisa), obsługujące branżę motoryzacyjną i budowlaną, a także firmy handlowe.
Staramy się stale podnosić jakość naszych usług. W tym celu blisko współpracujemy z innymi biurami rachunkowymi, kancelariami finansowymi, biurami obsługi kadrowo-płacowej, a także z szeregiem kancelarii adwokackich, prawnych oraz firm doradczych. Współpraca ta przynosi wielostronne korzyści i pozwala skorzystać z doświadczeń innych firm.

Nasza Oferta

1

USŁUGI RACHUNKOWE
Świadczymy usługi rachunkowe dla małych i średnich przedsiębiorstw. Nasza kompleksowa oferta jest przygotowana z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach.

2

USŁUGI DORADCZE
Prowadzimy aktywną działalność doradczą. Doradztwo w zakresie rachunkowości obejmuje przede wszystkim audyt wewnętrzny na zlecenie oraz podstawowe szkolenie pracowników.

3

POZOSTAŁA OFERTA
Stale współpracujemy z bankami i innymi instytucjami finansowymi. Na bieżąco śledzimy możliwości pozyskiwania różnych form finansowania dla przedsiębiorstw, wymogi bankowe, a także firm leasingowych i faktoringowych.